Kombi Su Eksiltiyor - Kombi Su Kaçağı Tespiti,Kombi Su Eksiltiyor

İçeriğe git

Ana menü:

Kombi Su Eksiltiyor

Yayınlayan içinde Kombi Su Kaçağı · 15/9/2015 22:05:00
Tags: kombisueksiltiyor
Kombiler neden su eksiltir
Kırmadan Dökmeden Boruları Sökmeden  Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma
Su\n kaçaklarınızı kalorifer kaçaklarınızı Kombilerdeki su basıncı \ndüşmelerini evinizin hiçbir yerini kırmadan dökmeden evinizin hiçbir \nyerine zarar vermeden Son Sistem Elektronik Cihazlar ile Noktasal olarak\n tespit ediyor ve garantili olarak tamir ediyoruz,Su Kaçağı için artık \nevinzi kırmaya son!! Kalorifer ve kombilerdeki su basıncı düşmelerini \nSTS Su Kaçak tamir kimyasalları ile kırmadan garantili olarak \nonarıyoruz, Kombilerdeki su basıncınız isten 10 dakikada düşsün ister 10\n saatte düşsün kırmadan garantili olarak onarıyoruz

İzmir Su Kaçağı Bulma
 Su\n Kaçağı Bulma konusunda ve alt yapılarda ki  tıkanıklık sorunlarının \nçözümünü acil şekilde çözülmesi gereken işlerin başında gelir. Günümüz \nyaşam koşulları içerisinde ev veya iş yerlerimizin temel \ngereksinimlerinin başında yer alan alt yapı sistemleri gün geçmiyor ki \narızalanmasın veya bizlere büyük sorunlar çıkarmasın. Yaşam kalitemizi \nde yakından ilgilendiren bu tür durumlarda mutlaka profesyonel \ntıkanıklık bulma veya su kaçağı bulma gibi bu işi yapan kurumlardan \nyardım almak gerekiyor. Birçok alt yapı sisteminin temelini oluşturan \nkanalizasyon ve atık su kanalları dış şartlardan, buralardan geçemeyecek\n kadar büyük cisimlerden veya kırılma gibi durumlardan çok çabuk \netkilenerek tıkanılmaya yol açıyor.
Kırmadan su kaçak tespiti yapmak mümkün mü?
Ya da bir su kaçağını\n bulmak için illaki kırmak mı gerekiyor. Günümüz teknolojisi ile artık \ntüm atık su tıkanıklıkları ve su kaçağını bulmak için kırmak gerekmiyor.\n Çünkü ileri görüntüleme ve ses teknolojisi yardımı ile profesyonel \nekiplerce yapılacak birkaç işlemle su kaçağının yeri noktasal olarak \ntespit ediliyor. Ve böylece kırmadan su kaçağı bulmak bu şekilde \nyapılabiliyor.
Bu tür\n teknolojiyi sadece işinde uzman ve profesyonel olarak çalışan firmalar \nyapabiliyor. Bunlardan uzun yıllardır bu sektörde yani Su kaçak bulma ve\n diğer tesisat sorunları çözümünde uzman olan firma Bio Tesisat. \nYılların verdiği tecrübeyi, teknolojinin nimetleriyle birleştirerek her \ntürlü alt yapı tıkanıklıkları, Su tesisatı kaçak bulma işlemleri, \ntuvalet tıkanıklıkları gibi bizlerin yaşam kalitesini düşüren durumlara \nda hızlı, etkili ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Burada uygulanan \nsistem şu şekildedir. Öncelikle Kaçak su bulma ihbarı ile arızanın \nolduğu yere intikal eden ekiplerimiz, su kaçağının olduğu en yakın yere \nveya arızanın yeri belli ise sisteme elektro akustik ses teknolojisi \nözellikli cihazlarla sinyal gönderim sureti ile su kaçağının olduğu yer \ntam olarak tespit edilir.
Yüksek Gelen Faturalarınız dan Su Kaçağı Olduğunu  Anlayabilirsiniz
Su\n kaçağı genel olarak ya kabarık gelen su faturalarından ya da \nkomşularımızın tavanına sızmasından anlaşılabilir. Burada önemli olan Su\n kaçağının nereden kaynaklandığıdır. Noktasal olarak tespiti gereken su \nkaçağı yeri belirlenemediğinde, sizlere yüklü maliyet ve ağır tesisat \nişi gerektirebilir. Ama Bio Tesisat sizlere bu konuda da profesyonel ve \nnoktasal tesisat su kaçağı yeri belirtebilir. Böylece arızının meydana \ngeldiği yer haricinde başka bölümler kırılıp, sökülmeye gerek \nkalmayacaktır. Daha sonra dilerseniz ekiplerimizi size arızanın boyutu \nve giderim maliyeti ile ilgili bilgi verecektir. Bu şekilde profesyonel \nyardım almadığınız takdirde, eski yöntemler ile çalışan ve kaçağın \nyerini bulmak için olmadık yerleri açık, söken ustaların eline kalmış \nolursunuz. Özellikle su kaçağı zemin altında ve su sızma noktası belli \nolmayan su kaçaklarını bulmak için o alanın altını üstüne \ngetirmektedirler.
Hâlbuki \ntüm bunlara hiç gerek yoktur. En fazla yarım saatlik bir uğraşla su \nsızıntısının yeri teknoloji ile anında bulunmaktadır. Daha sonra kaçağın\n neden olduğu boru veya dirsek ya da diğer tesisat sistemleri garantili \nve kesin olarak giderilir. Bilindiği gibi su ve pis su tesisatları artık\n sert plastik malzemeden yapılmaktadır. Bu malzemelerin dayanım ömrü 50 \nyıl ve katları şeklinde olmakla beraber, dış etkilere maruz kalmaları \ndurumunda hemen patlamaya ve su sızdırmaya başlamaktadır. Özellikle \nbüyük kapasiteli iş yerlerinde, kalabalık sitelerde, kamu kurum ve \nkuruluşlarında çok fazla şekilde su ve pis su akışı olmaktadır. Basınçlı\n suya dayanan alt yapı tesisat sistemleri her firma veya usta tarafından\n standart olarak yapılmadığı için bu tip arızalar sık sık meydana \ngelmektedir.
Su Kaçağının yerini  Robot Cihazlarla Buluyoruz ?
Cihazla Su Kaçağı Bulma işleminde\n teknisyenin kaçağı bulmak için uyguladığı yöntem ses akustiğinden \nfaydalanmak sureti ile kaçağın nereden kaynaklandığını büyük bir \nhassasiyet ile bulunmasıdır. Öncelikle yapılan bu işlem sayesinde \ntesisattın sorunlu bölümü de böylece ortaya çıkmış olmaktadır. Aksi \ntakdirde görünmeyen yerlerde meydana gelebilecek bu tür arızaların başka\n türlü bulunması zor olmakla birlikte, yapılacak işlem yine tahmini \nbilgiye dayanmaktadır. Genellikle bu tür arızalarla baş başa \nkaldığımızda aklımıza öncelikle mahalle tesisatçısı gelir. Fakat tam \nanlamıyla profesyonel bir şekilde çalışılması gereken Su sızıntısı bulma\n veya su kaçağının tespit etme işlemi hem sizi hem de oturduğunuz veya \nçalıştığınız mekândaki diğer komşularınızın yaşam sahalarına maddi zarar\n vermenizin de önüne geçecektir. Genel olarak bina inşaatı sırasında çok\n kaliteli yapılmayan su ve pis su tesisat sistemleri en küçük bir basınç\n değişiminde hemen sızıntı yapmaktadır.
Su Tesisatındaki  Kaçak Nasıl Tespit Edilir?
Sorusuna\n verilen akustik ses teknolojisine sahip cihazların yanı sıra kameralı \nsu kaçağı bulma cihazları ile de kısa sürede su tesisatlarındaki \nkaçaklar tespit edilebilir. Burada işlem tıpkı ses teknolojisinde olduğu\n gibi olmakla beraber, tesisata kamera özellikli cihazlar gönderilerek \nde bu arızaları bulmak mümkündür. Kameralı su kaçağı bulma yeni ve \nyaygın olarak kullanılması yine pis su ve temiz su borusu kaçak \nyerlerinin tespitinde tercih edilen yöntemlerin başındadır. Su kaçakları\n büyük kapasiteli iş yerlerinde veya insanların yoğun olarak \nkullandıkları mekânlarda, kuruluşlarda, okullarda meydana gelmesi \nhalinde uzun zaman fark edilmezse o mekânın sahiplerine büyük miktarda \nkabarık faturalar gelebilir.
Beklide\n yıllar boyunca bu su kaçakları tespit edilmemiş olduğu da görülmüştür. \nGünümüzde su ile çalışan ve su enerjisine bağımlı olan tesislerde tüm \nalt yapı sisteminin kusursuz olarak hizmet vermesi ve bunu da devamlı \nsuretle sağlanması ne yazık ki mümkün olmamaktadır. Kaliteli olarak \nyapılmayan bu sistemler ileriki yıllarda ek yerlerinden su sızıntısı \nyapmaya ve daha ileride de patlamaya yol açmaktadır. Kimi zaman fark \nedilmeyen bu durum bir zaman sonra farklı bölgeden sızan su veya patlak \nveren su ile kendini belli etmektedir.
Düşen basınç veya depo kullanılıyorsa her gün eksilen su miktarı bize Su kaçağı tespiti yapmamızda\n faydalı olacaktır. Bio Tesisat olarak sizlere her türlü su kaçağı \ntespiti ve gider tıkanmaları konusunda kaliteli ve garantili hizmet \nvermekteyiz. Bizlere her an ulaşabilmeniz için internet sayfamızdaki \ntelefon numaralarından veya çevrimiçi görüşme olanağında \nulaşabilirsiniz. Sizlere tesisat ile ilgili tüm problemlerinize bilgi \nverecek olan arkadaşlarımız su kaçağı tespiti için gerekli olan tüm \nmüdahaleleri itina ile yapacaktır. Gerek görülmesi halinde kaçağın \nolduğu yer noktasal olarak belirlendiği için o kısım açılabilir. Ve \nböylece tüm tesisatı değil, sadece arızanın meydana geldiği yere \naçılarak hem size artı bir yük getirilmemiş olur, hem de gereksiz yere \nzaman sarfiyatı yapmayız.
Su kaçak Tespiti Bizim İşimiz
İzmir\n Tesisat bu alanda uzman ve kurumsal olarak çalışan profesyonel \nfirmadır. Kanalizasyon tıkanmaları ve tuvalet tıkanmaları gibi sizleri \nsıkıntıya sokacak olan tüm durumlarda çağı getirdiği en teknolojik \ncihazlarla müdahaleye hazırdır. Tesisat içi görüntüleme ve ses akustiği \ntemelli cihazlarla arızanın veya tesisatınızdaki su kaçağının yeri \nanında tespit edilir. Uzman bir yardım ve kaliteli bir iş istiyorsanız \nöncelikle alanında profesyonel çalışan ve İzmir  Tesisatı tercih etmeniz pek çok açıdan size katkı sağlayacaktır. Hızlı yerinde ve kaliteli hizmet denince akla İzmir  Tesisat Gelir.

Tıkanıklık Açma
Malumunuzki\n tıkanıklık deyince hepimizin aklına kötü kötü şeyler gelir \nmutfağı,banyoyu hatta evi pissular bastı basacak diye aklımız başımızdan\n gider. şimdi tesisatçı çağrılacak açılmaya çalışılacak açılmazsada ev \nkırılacak, borunun nereden gittiği belli değil gibi aklınıza binbir \ntürlü soru gelecek, İzmir Tesisat bu konudada siz değerli \nmüşterilerimize en iyiyi sunuyor, Tuvalet tıkanıklıklarınızda banyo \nmutfak tıkanıklıklarınızda evinizi kırmadan borularınızı sökmeden \nrobotlu makinalar ile kırmadan açıyoruz ve kameralı makinalar ile \ntıkanıklığınızın sebebini görüntülüyoruz


Son Haberler
Kategoriler
Aylık Haberler
İçeriğe dön | Ana menüye dön